TV ekranai

TV ekranų nuoma

Žmonės yra vizualumui itin imlios būtybės – mūsų smegenys geriausiai apdoroja vaizdinį turinį, o iš visų pagrindinių pojūčių net 90 % į smegenis siunčiamos informacijos yra būtent vaizdinė. Norint žmonėms palikti įsimintiną įspūdį, ruošiant tiek paprastą prezentaciją, tiek šventę geriausia pasitelkti įvairias vizualizacijas ar videoįrašus. Tam labai patogi priemonė yra TV ekranai, o Rmi.lt komandos teikiama TV ekranų nuoma – sprendimas norintiems puikaus rezultato be kompromisų. Naudojant žinomų gamintojų, puikios būklės ekranus renginys bus patrauklus ir sklandus.

Mūsų įranga – ir iššūkiams, ir kasdienėms situacijoms

TV ekranai praverčia bet kokio masto renginyje. Juos galima plačiai naudoti prezentacijoms, mokymams, mugėms ir asmeninėms šventėms. Tam, kad užtikrintume išskirtinę naudą, mielai konsultuojame ir padedame išsirinkti visus lūkesčius atitinkantį ekraną. Ieškantiems sprendimo, kaip parodyti tam tikrą informaciją renginio metu, galime pasiūlyti išeitį net ir tokiose situacijose, kur iš pirmo žvilgsnio ekranas atrodo netinkama detalė arba jam nėra vietos.

Mūsų rekomenduojami ekranai gali būti naudojami ne tik vaizdo rodymui parodų, švenčių metu – juos galima pasitelkti kaip scenografinį sprendimą. Rmi.lt TV ekranų nuoma pasižymi universalumu, lankstumu, nes įranga lengvai pritaikoma norint renginyje sukurti išskirtinę, estetišką, skoningą ir žaismingą atmosferą.

Techninės galimybės

Ilgai šioje srityje dirbantys mūsų specialistai garantuoja profesionalumą ir operatyvumą. Visada atsižvelgsime į Jūsų norus ir rasime tinkamiausią sprendimą. Rekomenduojami tik aukščiausios kokybės, „4k“ raiškos ekranai, kurie užtikrina nepriekaištingą vaizdo kokybę.

„4k“ arba „Ultra HD“ raiška yra gana nauja technologija, pasižyminti 4 kartais daugiau pikselių nei paprasta „Full HD“. Šis papildomas galingumas leidžia perteikti ypač detalią vaizdinę informaciją ir itin platų spalvų spektrą, suteikdamas joms gylio, todėl vaizdai tampa žymiai gyvesni, paveikesni. Detalumas išlaikomas atvaizdą stebint net ir iš labai arti.

Besidomintiems Rmi.lt TV ekranų nuoma siūlome įvairios šios „Ultra HD“ raiškos įrangos. Ekranų matmenų asortimentas platus, tad išsirinkti reikiamą nebus sunku.

Išskirtinė patirtis – ieškantiems patikimumo

Mūsų TV ekranai naudojami tiek asmeninių, nedidelių švenčių, tiek mugių, prezentacijų, privačių švenčių ir mokymų metu. Per daugybę metų užsitarnavome klientų pasitikėjimą, tad šias paslaugas drąsiai pakartotinai renkasi didelio masto, skirtingos specifikos renginių organizatoriai.

Jei kyla klausimų dėl TV ekranų, ieškote būdų, kaip pateikti renginyje reikiamą informaciją arba nerandate vietos tinkamai įkomponuoti ekranui – kreipkitės į mus! Pasirūpinkime geriausiu rezultatu kartu.

Susiekite su mumis

TV ekranų nuoma

Svarbiausias metų hip hopo muzikos renginys Lietuvoje

Svarbiausias metų hip hopo muzikos renginys Lietuvoje sugrįžo į naują vietą gyvo garso klube “Tamsta”. Apdovanojimų ir koncertuojančių atlikėjų... Skaityti daugiau

TV ekranų nuoma

LSŠF reitingo varžybos „LAIKINOJI SOSTINĖ – 2017“

Garliavos sporto ir kultūros centre vyko kasmetinės šokių reitingo varžybos. Kaip ir kiekvienais metais, mūsų komanda prisideda prie šio... Skaityti daugiau

TV ekranų nuoma

TV ekranų nuoma

Prezentacijoms, mokymams, renginiams, mugėms, asmeninėms šventėms siūlome nuomotis 4K raiškos televizorius. Jie užtikrina nepriekaištingą vaizdo kokybę. Skaityti daugiau