Led ekranai

LED ekranai

Vizualizacijų kūrimas, filmavimo ir LED ekranų nuoma

Organizuojate renginį ir norite jį padaryti įsimintinu, išskirtiniu? Rmi.lt komanda rūpinasi kūrybiškomis, originaliomis, šiuolaikiškomis vizualizacijomis, taip pat siūlomi LED lauko ekranai, ekranų nuoma – puikus pasirinkimas, jei norite ypatingos renginio scenografijos. Specialistai užtikrins, kad Jūsų renginyje dalyvaujantys žmonės scenos veiksmą matytų net ir iš labai toli, o ekranuose rodomos vizualizacijos paliktų neišdildomą įspūdį.

Ką galime pasiūlyti?

Išplanuojame ir įrengiame Jūsų lūkesčius patenkinančius ekranus, taip pat nemokamai konsultuojame įvairiais klausimais, susijusiais su ekranais, vaizdo pateikimu ir pačiu filmavimu. Padedame įrengti ekranus tiek uždarose patalpose, tiek lauke, kur pasirūpiname, kad vaizdas būtų matomas nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Kreipkitės bet kokiais su vizualizacija ir filmavimu susijusiais klausimais. Daugiau apie paslaugas:

  • Vizualizacijų kūrimas. Paruošiame arba sukuriame specialius, nedidelės trukmės vaizdo įrašus.
  • Filmavimo paslaugos. Fotografuojame, filmuojame ir teikiame profesionalias vaizdo montažo bei grafikos paslaugas.
  • Montavimas. LED ekranų nuoma įtraukia ir pakylų bei bokštelių, skirtų filmavimui bei fotografavimui, montavimą.

LED lauko ekranai naudojami tiek rodant Jūsų norimas vizualizacijas, atitinkančias renginio tematiką, tiek transliuojant vaizdą auditorijai. Taip pat jose galima rodyti informaciją apie renginį finansuojančius rėmėjus – taip suteikiama galimybė jiems atsidėkoti. Rekomenduosime norus geriausiai atitinkančius ekranus, padėsime įrengti ir optimaliai sureguliuoti scenos aparatūrą.

Pagalba tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims

Nebijokite kreiptis, jei reikia pagalbos – dirbame su įvairaus masto renginiais. Mūsų paslaugomis gali naudotis visi, kuriems aktualus kokybiškas vaizdo pateikimas šventės dalyviams arba tiesiog reikalingas patarimas renkantis ekrano poziciją scenoje, jos dydį.

Rmi.lt siūlomos filmavimo paslaugos, LED ekranų nuoma, konsultacijos ir paveikių vizualizacijų kūrimas – paslaugos, kuriomis pelnėme pasitikėjimą. Mūsų specialistus pakartotinai renkasi ne tik įmonės ir asmenys, norintys surengti mažas, privačias šventes, bet ir įvairūs renginių organizatoriai, kuriems ruošiantis miesto šventėms praverčia mūsų LED lauko ekranai.

Įranga – skirtingiems poreikiams

Tam, kad Jūsų renginyje būtų užtikrinta aukščiausia vaizdo kokybė, o vykstant renginiui nekiltų netikėtų problemų, mūsų specialistai parinks patikimus, aukštos raiškos ekranus. Garantuojame darbuotojų profesionalumą tiek konsultacijų, tiek ekranų įrengimo bei filmavimo metu.

Siūlome skirtingų dydžių aukštos raiškos LED ekranus. Jie puikiai pritaikyti ir smulkioms scenoms, ir dideliems koncertams. Taip pat galite rinktis daugiau nei vieną ekraną, juose transliuoti tiek pačią sceną, tiek norimas vizualizacijas ar rėmėjus.

LED ekranų nuoma su filmavimo paslaugomis padės įamžinti renginį, o LED lauko ekranai ir vizualizacijos – paruošti išskirtinę scenografiją. Esame pasirengę bet kokiems iššūkiams – susisiekite, aptarkite poreikius ir pasirūpinkite renginiu, kurį tikrai norėsis pakartoti.

Susisiekite su mumis