Foto / Video

Foto / Video

Vizualizacijų kūrimas, filmavimo ir kitos paslaugos

Organizuojate renginį ir norite jį padaryti įsimintinu, išskirtiniu? RMI komanda rūpinasi kūrybiškomis, originaliomis, šiuolaikiškomis vizualizacijomis, taip pat siūlomos ir filmavimo paslaugos. Tai – puikus pasirinkimas, jei norite ypatingos renginio scenografijos. Specialistai užtikrins, kad Jūsų renginyje dalyvauntys žmonės scenos veiksmą matytų net ir iš labai toli, o ekranuose rodomos vizualizacijos paliktų neišdildomą įspūdį.

Ką galime padaryti Jums

Išplanuojame ir įrengiame Jūsų lūkesčius patenkinančius ekranus, taip pat nemokamai konsultuojame ir įvairiais klausimais, susijusiais su ekranais, vaizdo pateikimu ir pačiu filmavimu. Padedame įrengti ekranus tiek uždarose patalpose, tiek lauke, kur pasirūpiname, kad vaizdas būtų matomas bet kokiomis oro sąlygomis.

Kreipkitės bet kokiais su vizualizacija ir filmavimu susijusiais klausimais. Daugiau apie paslaugas:

  • Vizualizacijų kūrimas. Paruošiame arba sukuriame specialius, nedidelės trukmės vaizdo įrašus;
  • Pasirūpinisime LED ir projekciniai ekranais;
  • TV 4k raiška;
  • Filmavimo paslaugos. Fotografuojame, filmuojame ir teikiame profesionalias vaizdo montažo bei grafikos paslaugas. Turime profesionalius ir mėgėjiškus dronus;
  • Montavimas. Montuojame pakylas ir bokštelius, skirtus filmavimui bei fotografavimui.

LED ekranus galima naudoti tiek rodant Jūsų norimas vizualizacijas, atitinkančias renginio tematiką, tiek transliuojant vaizdą auditorijai. Rekomenduosime dydžius, parinksime raišką geriausiai atitinkančius ekranus, pasirūpinsime visu reikalingumo techniniu įgyvendinimu įrengiant scenas.

Pagalba tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims

Nebijokite kreiptis, jei reikia pagalbos – dirbame su įvairaus masto renginiais. Mūsų paslaugomis gali naudotis visi, kuriems aktualus kokybiškas vaizdo pateikimas šventės dalyviams arba reikalingas patarimas renkantis ekrano poziciją scenoje, jos dydį.

RMI siūlomos filmavimo paslaugos, konsultacijos ir paveikių vizualizacijų kūrimas – paslaugos, kuriomis pelnėme žmonių pasitikėjimą. Mūsų specialistus pakartotinai renkasi ne tik įmonės ir asmenys, norintys surengti mažas, privačias ir asmenines šventes, bet ir įvairūs renginių organizatoriai, kuriems padedame ruošiantis miesto šventėms ar kasmetiniams masiniams renginiams.

Įranga – skirtingiems poreikiams

Siekiant Jūsų renginyje užtikrinti aukščiausią vaizdo kokybę, o vykstant renginiui nekiltų netikėtų problemų, mūsų specialistai parinks patikimus, aukštos raiškos ekranus. Garantuojame darbuotojų profesionalumą tiek konsultacijų, tiek ekranų įrengimo bei filmavimo metu.

Siūlome skirtingų dydžių aukštos raiškos LED ekranus. Jie puikiai pritaikyti ir mažoms scenoms, ir dideliems koncertams. Taip pat galite rinktis daugiau nei vieną ekraną, o juose transliuoti tiek pačią sceną, tiek norimas vizualizacijas.

Filmavimo paslaugos padės įamžinti renginį, o vizualizacijų kūrimas– paruošti išskirtinę scenografiją. Esame pasirengę bet kokiems iššūkiams – susisiekite, aptarkite poreikius ir pasirūpinkite renginiu, kurį tikrai norėsis pakartoti.

Susisiekite su mumis