Apšvietimas

Apšvietimas

Apšvietimas

Apšvietimas ir šviesų efektai sukuria įsimintiną ir smagų renginį. Mūsų siūloma apšvietimo nuoma ir nemokamos konsultacijos padės sukurti nepakartojamą renginio atmosferą. Kreipkitės į RMI komandą, jei kyla klausimų apie bendrą renginio apšvietimą ar reikia pagalbos dėl scenografinių sprendimų.

Mūsų specialistai atsižvelgs į visus norus bei lūkesčius ir sukurs personalizuotą, Jūsų renginiui skirtą, estetišką bei skoningą apšvietimą. Jie taip pat pateiks apšvietimo vizualizacijas – visada žinosite, ką perkate, o prireikus operatyviai ieškosime naujo sprendimo. Atliekame darbus laiku, greitai ir kokybiškai už vienas mažiausių kainų rinkoje.

Šviesa visur

RMI siūloma apšvietimo nuoma pritaikoma bet kokioje aplinkoje – mes visada pasirūpiname, kad ir uždaroje erdvėje, ir atvirame lauke vykstančio renginio apšvietimas būtų nepakartojamas. Pasitelkus reikiamą įrangą ir pasinaudojus mūsų turimomis specifinėmis žiniomis, net ir apleistame sandėlyje ar bunkeryje, galime sukurti tokiai vietai nebūdingą atmosferą.

Paslaugas teikiame ir mažų, ir didelių renginių metu. Jeigu reikia pagalbos norint vizualiai pakeisti salės vaizdą ar apipavidalinti aplinką, drąsiai kreipkitės į mus. Apšvietimo klausimais padedame miestų ir miestelių, privačių ir asmeninių švenčių, tiesioginių televizijos transliacijų ir atlikėjų pasirodymų organizatoriams.

Jau daugelį metų mūsų teikiamos konsultacijos ir apšvietimo nuoma padeda renginių organizatoriams, privačioms įmonėms ir viešosioms įstaigoms. Apšvietimas praverčia ne tik renginių metu, bet ir norint šviesų vizualizacijomis papuošti pastatą ar aplinką.

Pagalba rengiant pasirodymus

Tinkama šviesa ir jos kuriama atmosfera yra neatsiejama pasirodymų ir koncertų dalis. RMI dirba su daugeliu žymių Lietuvos atlikėjų, tad mes puikiai suprantame, ko būtent nori atlikėjai ir ko reikia, kad jų pasirodymas būtų efektingas.

Pasikonsultuosime su Jūsų renginyje dalyvausiančiais atlikėjais ir sužinosime jų lūkesčius. Išpildysime kiekvieną atlikėjo norą, techninius reikalavimus ir pasistengsime, kad jų pasirodymas būtų įspūdingas.

Apšvietimo nuoma

Tam, kad Jūsų apšvietimas būtų kokybiškas, nomuojantis įrangą pasiūlysime tik geriausią aparatūrą. Siūlome:

  • Apšvietimo pultus ir kitas šviesų valdymo priemones;
  • Šviesų kabinimo įrangą;
  • LED prožektorius;
  • Judančias galvas;
  • Efektingus prožektorius;
  • Skirtingas lempas.

Besirenkantiems aparatūrą rekomenduojame ir tinkamiausius panaudojimo būdus, priklausomai nuo to, kokiomis progomis, kokia aparatūra ir šviesos šaltiniai yra optimaliausi.

Norite, kad renginys nustebintų kiekvieną jo dalyvį ir svečią? Susisiekite – patarsime, padėsime pasirinkti ir pasirūpinsime net smulkiausiomis detalėmis.

Susisiekite su mumis

Apšvietimo pultai
AVOLITE Pearl  2010;   2004;
WHOLEHOG II
SGM “Studio 24 Scan control”

Led
Pentastar LED
Color ado 1  LED
STAGE BAR

Efektai
Martin ATOMIC
Antari Z-3000II,
Antari fazer X-310
Superstrobe (3500w)
Antari S-100II Snow machi.
JEM MAGNUM 1000

Prožektoriai    
PAR64
PAR56, PAR36
ARRI 650 w
ARRI 1000 w
ARRI 2000 w
2 Unit Blinder
4 Unit Blinder
8 Unit Blinder
Follow Spot (1200w)
Follow Spot ROBERT JULIAT Cyrano 2500

Dimeriai    
AMC 1210, Eurolite DPX-610

Judantys prožektoriai
Martin MAC 700 Profile
Martin MAC 700 wash
Martin MAC 2000 Wash
Martin MAC 2000 Spot profile
Martin MA 600
Martin MAC 250+ Spot profile
Varilite 2202 spot
Varilite 2500 spot
Varilite 2416 wash
Varilite 3000 spot
Varilite 3000 wash
Varilite 3500 wash
Futurelight PHS-710 (710w)
Futurelight PHW-710 (710w),GENI SHIVA-300r

apšvietimas

Vasario 16-osios šventinis šurmulys Kauno prezidentūros sodelyje.

Iki pat vidurnakčio sodelyje rinkosi gausus būrys žmonių. Ne tik pasiklausyti teatralizuotų prezidentų kalbų, bet ir įsiamžinti prie 10... Skaityti daugiau

apšvietimas

Kai Litexpo rūmus pavertėme įspūdingu vakarėliu

Sausio 18-21 dienomis pirmą kartą Lietuvoje įvyko Europos Rotaract narių susitikimas – REM (Rotaract Europe Meeting) Vilnius 2018. Renginyje dalyvavo... Skaityti daugiau

apšvietimas

Nieko nėra nuostabiau kaip gyva muzika, kuri atliekama pačioje kultūros šerdyje – Valdovų rūmuose.

Nieko nėra nuostabiau kaip gyva muzika, kuri atliekama pačioje kultūros šerdyje – Valdovų rūmuose. Dalinamės vaizdais kaip galime integruoti... Skaityti daugiau

apšvietimas

Neretai tenka pasisvečiuoti Vilniaus miesto širdyje – rotušėje

Dalinamės akimirkomis iš nuostabaus renginio, kurio metu džiuginome renginio svečius puikia garso kokybę, jaukiomis ir užburiančiomis šviesomis. RMI –... Skaityti daugiau