Apie mus

RMI MUZIKOS SERVISAS


Renginių garsinimas

Garsiname įvairaus masto renginius lauke ir uždarose patalpose: parodas, seminarus, konferencijas, pristatymus, koncertus, spektaklius, sporto, kultūros, pramoginius, televizijos renginius, įvairius šventinius vakarėlius ir diskotekas įmonėse.

Garso aparatūros nuoma

Siūlome didelį profesionalios garso technikos pasirinkimą: garso sistemas, skaitmeninę garso apdorojimo įrangą (pultus, ekvalaizerius, atšvaitus), visų rūšių mikrofonus (vokalinius, instrumentinius, radijo), įvairius DJ įrangos komplektus ir kt.

Apšvietimas

Šviesa – tai muzika mūsų akims. Šviesos efektus kuriame naujausiomis technologijomis. Todėl siūlome tokias apšvietimo paslaugas bei techniką, kuri kiekvienam renginiui suteiks nepakartojamų akimirkų ir neblėstančių įspūdžių.

Scenos, pakylos, paviljonai

Vienas iš svarbiausių šventės akcentų yra moderni scena. Nuomojame įvairių dydžių scenas, paviljonus, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias vidaus ir lauko sąlygomis. Konstrukcijų patikimumą garantuoja tarptautiniai standartai, sertifikatai.

Instaliacija

Konsultuojame, greitai ir kokybiškai įrengiame bei prižiūrime stacionariąją garso, šviesos, specialiųjų efektų ir kitą įrangą.

0
+
Patenkinti klientai
0
Mes gyvuojame
0
Lojalus klientai
0
Prekių asortimentas